#1 2010-03-23 00:17:20

 Killer Cortiz

Retard

5682060
Skąd: Giżycko
Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 12
Punktów :   
Name: Killer Cortiz - Retired
Profesja: Paladin
Level: 230+
Skille: 110/80
Magic Level: 27

Vexoria - PrisonWars

Witam.

Dziś mam do zaoferowania dla was następujące przedmioty:

- 2x Nightmare Shield
- Firewalker Boots
- Master Archer's Armor
- Około 4kk/cc

W zamian za powyżej wymienione przedmioty chciałbym otrzymać punkty (ściślej mówiąc kod wysłany na owe punkty) w internetowej grze "PrisonWars". Nie będę tu wciskał kitu że trudno było zdobyć ten ekwipunek bo jak większość graczy na tym serwerze (szacunek dla mniejszości za wytrwałość) kupiłem je w sms-shop.

Bez dalszego owijania w bawełnę. Cena jaka by mnie interesowała to 2 sms'y. 9zł +VAT (10,98zł) oraz 3zł +VAT (3,66zł). Jak widać Zyskujesz na tym więcej

Dla zainteresowanych mogę również sprzedać postać wraz z itemami. Jest to
234 Royal Paladin skille 110/81 27 magic level i Full Oriental Addon. Postać oczywiście nie ma wyrobionego Recovery Key'a. Cena za postać wraz z itemami nie różni się zbytnio 9zł +VAT (10,98zł) oraz 6zł +VAT (7,32zł).

Oczywiście każdy boi się że zostanie oszukany itp. Dlatego transakcja odbędzie się tylko i wyłącznie przy obecności Game Mastera.

Osoby zainteresowane proszę o odpowiedzi w tym temacie, a osoby które już będą pewne że chcą się zamienić proszę o napisanie do mnie na gadu-gadu w celu ustalenia wstępnego terminu wymiany.

Dziękuję i mam nadzieję że bez problemów dobije z kimś targu. Jeszcze raz dziękuję i polecam się na przyszłość


Urodzony by przegrać, żyje by wygrać. . .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet maków podhalański Beste Hotels in Brixen im Thale bei Rewal pensjonaty