VexoriaOTS

VexoriaOTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-03-14 15:47:38

norek

Retard

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 5
Punktów :   

server

lagi, crashe, cofki. juz myslalem ze pogram sobie na tym otsie z miesiac ale nie! serv schodzi na psy. moze to naprawicie, a jesli nie to mozecie sie juz z nim porzegnac. nie oplaca sie wysylac smsow na niego.


heh

14 Mar 2010, 16:47       Died at level 230 by a hydra.
14 Mar 2010, 15:58     Died at level 230 by a hydra.
14 Mar 2010, 15:41     Died at level 231 by a hydra.


pozdrawiam : )

Ostatnio edytowany przez norek (2010-03-14 17:15:14)

Offline

 

#2 2010-03-14 17:41:02

MisieQ

Retard

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 30
Punktów :   -2 

Re: server

Heh... Lagi crashe to wszystko ejst z braku zainteresowania ots przez gm
Oni juz taka kase natrzepali ze pewnie lada dzien znow bedzie restart Harow^^








<gm jest po to by pomagac a nie w huja leciec>

Offline

 

#3 2010-03-14 22:25:27

 Killer Cortiz

Retard

5682060
Skąd: Giżycko
Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 12
Punktów :   
Name: Killer Cortiz - Retired
Profesja: Paladin
Level: 230+
Skille: 110/80
Magic Level: 27

Re: server

MisieQ pomyśl. Po co mieli by robić resa skoro teraz i tak Vexoria ciągle zarabia... Zrobią resa jak serwer  już nie będzie zarabiał tyle co teraz Już sobie wyobrażam news'a na stronie "Drodzy gracze przykro mi ale muszę zrobić  reset postaci. Ktoś z Rosji się włamał! W ramach rekompensaty zostanie dodany resp dl'i na Gengi (700 mobs+!) oraz przez tydzień najazd Orshaballa. Tylko u nas! Czegoś takiego jeszcze nie było! Vexoria rozwija się w zastraszającym tempie. Zostańcie z nami" Jestem pewien że tak będzie...


Urodzony by przegrać, żyje by wygrać. . .

Offline

 

#4 2010-03-15 15:15:15

MisieQ

Retard

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 30
Punktów :   -2 

Re: server

Killer Cortiz napisał:

MisieQ pomyśl. Po co mieli by robić resa skoro teraz i tak Vexoria ciągle zarabia... Zrobią resa jak serwer  już nie będzie zarabiał tyle co teraz

Killer Cortiz Zaowaz ile osob gralo tydzien temu a ile gra dzis z dania na dzien gra coraz mniej osob
a oni maja coraz mniejszy zarobek bo kazdy kto konczy grac albo rozda itemy z sms schopu albo sprzeda za cc zeby mial hajs na  suplays.. a po drugie przy restarcie harow oni zarabiaja przez pierwsze dni wiecej niz teraz przez caly tydzien

Offline

 

#5 2010-03-15 20:43:26

Vexoria

Support

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: server

@up
Powiedział noob który nigdy nie miał otsa ale zna się lepiej, bo przegrał cale swoje życie w tibie nabijając komuś w kieszeń...

@2
Resa nie będzie, a jak nie wierzycie ze byl atak to juz wasza sprawa panowie... Po drugie to nie twój zasrany interes ile zarabiam.

@3
Z dnia na dzień gra coraz mniej? W tamtym tyg bylo 600 a teraz prawie 800 więc nie wiem kto Cię podstaw matematyki uczyl

@4
Wasze narzekanie i udawanie eksperta najprawdopodobniej spowodowane jest tym, ze zal wam dupe ściska,bo:

a)Zazdroscicie, że Nam się udało a Wam nie (Polska mentalność <3)
b)Administracja Was słusznie olewa, bo od narzekania jeszcze nikt nic nie zyskał.
c)Macie kompleksy.(nie wnikam jakie)
d)Straciliście jakieś smieszne 3 zl za smsa czy 1 level na lagach przez co płaczecie.

@5
Cd. punktu d) to szanuje każdą dotację, ale nie jestem w stanie w ciągu 2 min zablokować pingera(1h~~ to czas średniej odp. abuse). Zrozumcie... Z resztą jeżeli jesteście prawdziwymi graczami i macie jakieś dośw. to wiecie, że ataki to normalka przy lepszych i dobrze zrobionych ots (i znów polska mentalność... )

Offline

 

#6 2010-03-15 21:11:29

Skociak

Retard

Zarejestrowany: 2010-03-01
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: server

No sory, ale jezeli ciezko napierdalane przez kogos starych 11zl na sms jest marne, to wybacz mi, ale polacy milionerami nie sa .. Nikt tu eksperta nie bije. Gratulacje ogarneles super otsa fakt zgodze sie duzo pracy itp sie oplacilo... Ale w regulaminie napisales ze nie odpowiadasz za zle wpisany kod sms, a nie za straconie moje firewalkery przez crasha ||

Offline

 

#7 2010-03-15 22:15:21

Vexoria

Support

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: server

Skociak napisał:

No sory, ale jezeli ciezko napierdalane przez kogos starych 11zl na sms jest marne, to wybacz mi, ale polacy milionerami nie sa .. Nikt tu eksperta nie bije. Gratulacje ogarneles super otsa fakt zgodze sie duzo pracy itp sie oplacilo... Ale w regulaminie napisales ze nie odpowiadasz za zle wpisany kod sms, a nie za straconie moje firewalkery przez crasha ||

@Skociak
Przeczytaj jeszcze raz regulamin. Od punktu 4tego w dół. Wiem, że polacy nie są milionerami, ale ja też nie jestem 24/7 dostępny, żeby ciągle siedzieć i wam odpowiadać i wszystko naprawiać w 5 min, bo niektórych rzeczy się nie da przeskoczyć. Mam szkołę, otsa, zajęcia, przyjaciół i inne obowiązki. Może niektórzy z Was wykluczają te pojęcia z życia i wolą grać, ale to już jak kto woli. (no offence)

W każdym razie ja daję z siebie 100%(wszystkie bugi są naprawiane, ddosy blokowane, dodajemy nowe mapy, outfity, orgnizujemy eventy, rl photos i inne - to tak mało?), tak samo jak reszta supportu, jeżeli nawet tego nie umiecie docenić to życzę powodzenia w dalszym życiu...

  Wasze chamskie i negacyjne zachowanie w stosunku do administracji tylko świadczy o tym o czym już wyżej napisałem (nie chodzi o Ciebie Skociak) oraz braku szacunku dla drugiej osoby i jej ciężkiej pracy. Z resztą co ja się tu rozpisuję, wiadomo, że nawet gdyby było idealnie, zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka

Pozdrawiam.
Wasz Kochany Administrator
Vexoria

Offline

 

#8 2010-03-15 23:33:34

Aquagate

Support

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: server

=Vexoria  W każdym razie ja daję z siebie 100%(wszystkie bugi są naprawiane, ddosy blokowane, dodajemy nowe mapy, outfity, orgnizujemy eventy, rl photos i inne - to tak mało?)=


-
, tak samo jak reszta supportu, jeżeli nawet tego nie umiecie docenić to życzę powodzenia w dalszym życiu...


-
hm od mnie tyle banuje , raportuje ile idzie.. RL PHOTOS moja zasluga , news np WAR films moja .. troche bugow moja ..
wiec wiem o co wam chodzi





Aquagate.

Offline

 

#9 2010-03-16 09:37:58

 Qras

Retard

Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 68
Punktów :   -1 
Profesja: Royal Paladyn
Level: 235
Skille: 120 / 92
Magic Level: 30

Re: server

Szczerze to musze powiedziec ze server jest prowadzony starannie , czasem jedynie jakies wpadki sie zdarza a tak to ladnie jest. Mysle ze oburzenie graczy polega tylko na malej stabilnosci serva (lagi,cofki) [lagi zgodze sie sa lecz miejscami a cofke to raz sie spotkalem 4 dni temu]. Na mapie sa male bledy dotyczy to bog riderow na gengia gdzie schody jedne nie dzialaja oraz na gengi gorna prawa strona jest zle woda polaczona z ziemia, chcialbym jeszcze dodac iz na pewno wiele radosci daja questy i byl bym za wprowadzenem kilku od 100+ potem 150+ i 200+ to bardzo umila zabawe i trzyma wszystkich graczy przy servie (pomyslcie nad tym). Co jak co ale musze pochwalic jeszcze mappera ? To co dodaje to bardzo staranne tereny i zasluguja na pochwale tak trzymac

Offline

 

#10 2010-03-25 06:52:10

Chero

Retard

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: server

"d)Straciliście jakieś smieszne 3 zl za smsa czy 1 level na lagach przez co płaczecie."

Ja straciłem jakieś 20x więcej :> ale jedyne na co można narzekać to Lagi ~.~ .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet maków podhalański Beste Hotels in Brixen im Thale bei Rewal pensjonaty